Kontakt Salg region Øst

kontakt-hero

Hovedkontoret

Besøksadresse:

Lørenveien 37

Økern

0585 Oslo

Postadresse:

Nortura PROFF

Boks 360 Økern

0513 Oslo

Salgskontoret:

Vi har salgskontor over hele landet, med dette felles telefonnummeret:

tlf. 955 18 500


Vidar Nilsen

Regionssjef Øst

Mobil: 959 32 369

E-post:
vidar.nilsen@nortura.no

Kent Are Engevold

Salgskonsulent Storkjøkken Buskerud

Mobil: 950 67 350

E-post:
kent.are.engevold@nortura.no

Per Ivar Berget

Salgskonsulent Storkjøkken Hedmark & Oppland

Mobil: +4795038298

E-post:
per.ivar.berget@nortura.no

Morten Kristensen

Salgskonsulent Storkjøkken Vestfold

Mobil: 400 36 686

E-post:
morten.kristensen@nortura.no

David Halfdan Boiesen

Salgskonsulent Storkjøkken Telemark

Mobil: 952 30 413

E-post:
david.halfdan.boiesen@nortura.no

Atle Gysland

Salgskonsulent Storkjøkken Agder-fylkene

Mobil: 980 10 491

E-post:
atle.gysland@nortura.no

Hjelp