Kontakt Servicehandel

kontakt-hero

Hovedkontoret

Besøksadresse:

Lørenveien 37

Økern

0585 Oslo

Postadresse:

Nortura PROFF

Boks 360 Økern

0513 Oslo

Salgskontoret:

Vi har salgskontor over hele landet, med to felles telefonnummere:

Salgskontor Sør-, Øst- og Vest Norge tlf. 815 815 44

Salgskontor Nord- og Midt Norge tlf. 815 220 85

Espen Bjarkholm

Salgskonsulent Servicehandel Oslo og Buskerud

Mobil: 979 77 982

E-post:
espen.bjarkholm@nortura.no

Espen er Salgskonsulent og har jobbet i Nortura siden 2001.

Utdannet butikkslakter og har jobbet mange år som ferskvaresjef før Nortura.

Frode Baklien

Salgskonsulent Servicehandel Hedmark og Oppland

Mobil: 913 41 582

E-post:
frode.baklien@nortura.no

Reidar Dahlen

Salgskonsulent Servicehandel Telemark, Buskerud, Vestfold og Agder

Mobil: 951 43 241

E-post:
reidar.dahlen@nortura.no

Reidun Høgset

Salgskonsulent Servicehandel Nordmøre og Trøndelag

Mobil: 948 23 930

E-post:
reidun.hogset@nortura.no

Ernst Liljegren

Salgskonsulent Servicehandel Nordland, Troms, Finnmark og Svalbard

Mobil: 950 79 085

E-post:
ernst.liljegren@nortura.no

Gerd Iren Mjaaseth

Salgskonsulent Servicehandel Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane

Mobil: 950 74 641

E-post:
gerd.iren.mjaaseth@nortura.no

Hege Myrvollen

Salgskonsulent Servicehandel Indre Østland

Mobil: 901 19 660

E-post:
hege.myrvollen@nortura.no

Hans-Petter Solbrekke

Salgskonsulent Servicehandel Østfold og Akershus

Mobil: 995 15 305

E-post:
hans-petter.solbrekke@nortura.no

Hjelp