Kontakt Salg region Vest

kontakt-hero

Hovedkontoret

Besøksadresse:

Lørenveien 37

Økern

0585 Oslo

Postadresse:

Nortura PROFF

Boks 360 Økern

0513 Oslo

Salgskontoret:

Vi har salgskontor over hele landet, med to felles telefonnummere:

Salgskontor Sør-, Øst- og Vest Norge tlf. 815 815 44

Salgskontor Nord- og Midt Norge tlf. 815 220 85

Trond Lien

Regionsjef Vest

Mobil: +47 924 98 980

E-post:
trond.lien@nortura.no

Martin Haugsvær

Salgskonsulent Storkjøkken Hordaland

Mobil: 415 66 395

E-post:
martin.haugsver@nortura.no

Brita Hesthamar

Salgskonsulent Storkjøkken Hordaland

Mobil: 480 11 681

E-post:
brita.hesthamar@nortura.no

Mats Davidsen Raa

Salgskonsulent Storkjøkken Hordaland

Mobil: 414 68 976

E-post:
mats.davidsen.raa@nortura.no

Mats Davidsen Raa (f.1987) er Salgskonsulent i Nortura Proff. Han begynte i Nortura Servicehandel i 2010, før han gikk over på Storkjøkken i 2012.

Mats er utdannet kokk og tok læretiden i Sjøforsvaret på fartøyet Kv Svalbard. Etter læretiden har han jobbet innenfor flere segmenter og har erfaring fra offshore, kantine, restaurant og hotel.

Daniel Spilde

Salgskonsulent Storkjøkken Haugesund

Mobil: 918 17 175

E-post:
daniel.spilde@nortura.no

Kenneth Austrheim

Salgsleder Storkjøkken Rogaland

Mobil: 952 11 010

E-post:
kenneth.austrheim@nortura.no

Hege Inderberg

Salgskonsulent Storkjøkken Sogn og Fjordane

Mobil: 416 88 978

E-post:
hege.inderberg@nortura.no

Hege Inderberg (f.1973) er salgskonsulent for Nortura PROFF i Sogn og Fjordane, og har vært ansatt siden 1. august 2009.

Hun er utdannet kokk, og har jobbet ved Gloppen hotell som lærling og kokk, i 8 år. De neste 9 årene jobbet hun som ferskvaresjef på Coop Mega på Sandane. Hege er også medlem av Kokkenes Mesterlaug Sogn og Fjordane.

Roy Vedlog

Salgskonsulent Storkjøkken Møre og Romsdal

Mobil: 993 09 754

E-post:
roy.vedlog@nortura.no

Hjelp