Kontakt Kjedeavdeligen

kontakt-hero

Hovedkontoret

Besøksadresse:

Lørenveien 37

Økern

0585 Oslo

Postadresse:

Nortura PROFF

Boks 360 Økern

0513 Oslo

Salgskontoret:

Vi har salgskontor over hele landet, med to felles telefonnummere:

Salgskontor Sør-, Øst- og Vest Norge tlf. 815 815 44

Salgskontor Nord- og Midt Norge tlf. 815 220 85

Jan Arstad

Kjededirektør

Mobil: 481 50 855

E-post:
jan.arstad@nortura.no

Vibeke Stensrud

Kjedesjef/Salgssjef Servicehandel

Mobil: 905 10 291

E-post:
vibeke.stensrud@nortura.no

Kari Langbraaten

Senior Kjedesjef Storhusholdning

Mobil: 930 19 836

E-post:
kari.langbraaten@nortura.no

Birger Frimo

Kjedesjef Storhusholdning

Mobil: 480 63 133

E-post:
birger.frimo@nortura.no

Anne Margrethe Langhus

Kjedesjef Storhusholdning og Servicehandel

Mobil: 979 67 675

E-post:
anne.langhus@nortura.no

Johnny Hundershagen

Kjedesjef Offentlig Sektor og Storhusholdning

Mobil: 915 55 960

E-post:
johnny.hundershagen@nortura.no

Morten Jakobsen Fossmo

Kjedesjef Storhusholdning

Mobil: 934 04 875

E-post:
morten.jakobsen.fossmo@nortura.no

Egil Vik

Kjedesjef Grossist

Mobil: 952 28 084

E-post:
egil.vik@nortura.no

Lars Karlsen

Kjedesjef Storhusholdning og Servicehandel

Mobil: 995 07 745

E-post:
lars.j.karlsen@nortura.no

Hjelp