Blogg

Informasjon til våre kunder i storhusholdning som planlegger gjenåpning

Det er med stor glede vi oppfatter en gryende optimisme i serveringsmarkedet og at stadig flere av våre kunder signaliserer gjenåpning. 

Norge begynner å våkne til liv igjen, og heldigvis kan serveringsbransjen også begynne så smått med åpning etter en lang pause. Vi i Nortura PROFF ønsker å være en solid samarbeidspartner for våre kunder - og så godt som mulig levere de produktene dere ønsker til enhver tid.

Den siste tiden har vært utfordrende for alle og har også medført en kraftig reduksjon i vår produksjon av produkter til serveringsmarkedet. Derfor er vi helt avhengige av å ha god dialog med dere om deres kommende planer og behov i forbindelse med gjenåpning, slik at vi kan levere de produktene dere ønsker. Vi vil sette stor pris på om du vil holde oss informert om hva du trenger til din meny, i så god tid som mulig.

Her finner du en oppdatert oversikt over kontaktpersoner hos Nortura PROFF
Får du ikke tak i din vanlige kontaktperson, ta kontakt med salgskontoret eller en av de andre i samme region, så hjelper vi deg. 

Våre salgskontor er betjent som normalt og kan fortsatt nås på felles tlf. 955 18 500 eller på mail i hver region.

Region Nord

Salgskontor Midt- og Nord Norge
tlf. 955 18 500 - storkjokken.midt-nord@nortura.no

Per Ove Jakobsen - Regionsjef
tlf. 480 08 412 - per-ove.jakobsen@nortura.no

Marius Wikeland - Nord-Troms og Finnmark
tlf. 934 79 000 - marius.wikeland@nortura.no

Øyvind Hjelme - Troms og Nordland 
tlf. 905 04 895 - oyvind.hjelme@nortura.no

Frode Moen - Nordland 
tlf. 913 95 708 - frode.moen@nortura.no

Svein Arne Gulaker - Trondheim og Oppdal 
tlf. 950 44 435 - svein.arne.gulaker@nortura.no

Tomas Løseth Aspill - Trondheim/Nord-Trøndelag 
tlf. 916 28 554 - tomas.aspill@nortura.no

Tron Inge Kvernberg - Trondheim/Sør-Trøndelag 
tlf. 948 02 901 - tron.inge.kvernberg@nortura.no


Region Vest

Salgskontor Vest
tlf. 955 18 500 - storkjokken.vest@nortura.no

Trond Lien - Regionsjef
tlf. 924 98 980 - trond.lien@nortura.no

Roy Vedlog - Møre og Romsdal
tlf. 993 09 754 - roy.vedlog@nortura.no

Tony-André Kleiven - Sogn og Fjordane
tlf. 416 88 978 - tonyandre.kleiven@nortura.no

Martin Haugsvær - Hordaland
tlf. 415 66 395 - martin.haugsver@nortura.no

Brita Hesthamar - Hordaland
tlf. 480 11 681 - brita.hesthamar@nortura.no

Mats Davidsen Raa - Hordaland
tlf. 414 68 976 - mats.davidsen.raa@nortura.no

Daniel Spilde - Haugalandet
tlf. 918 17 175 - daniel.spilde@nortura.no

Kenneth Austrheim - Rogaland
tlf. 952 11 010 - kenneth.austrheim@nortura.no

Terese Nordbø Finnvik - Rogaland
tlf. 412 58 140 - terese.nordbo.finnvik@nortura.no


Region Øst

Salgskontor Øst
tlf. 955 18 500 - storkjokken.ost@nortura.no

Vidar Nilsen - Regionsjef
tlf. 959 32 369 - vidar.nilsen@nortura.no

Åsmund Hoftun - Buskerud
tlf. 905 05 204 - asmund.hoftun@nortura.no

Rune Tømte - Oppland
tlf. 916 65 023 - rune.tomte@nortura.no

Jan Engebretsen - Hedmark
tlf. 902 07 429 - jan.engebretsen@nortura.no

David Boiesen - Telemark
tlf. 952 30 413 - david.halfdan.boiesen@nortura.no

Morten Kristensen - Vestfold
tlf. 400 36 686 - morten.kristensen@nortura.no

Atle Gysland Agder
tlf. 980 10 491 - atle.gysland@nortura.no 


Region Stor-Oslo

Salgskontor Øst
tlf. 955 18 500 - storkjokken.ost@nortura.no

Svein Erik Laudal - Regionsjef
tlf. 905 56 608 - svein.erik.laudal@nortura.no

Anita Grønning - Stor-Oslo
tlf. 415 54 382 - anita.gronning@nortura.no

Vigdis Håkensen Stor-Oslo
tlf. 992 33 025 - vigdis.hakensen@nortura.no

Bente Oppedal - Drammen, Oslo 
tlf. tlf. 470 15 797 - bente.oppedal@nortura.no

Tonje Nedrud - Oslo
tlf. 953 05 224 - tonje.nedrud@nortura.no

Bertrand Cailleau - Oslo 
tlf. tlf. 412 32 510 - bertrand.cailleau@nortura.no

Tove Ellen Indahl - Østfold 
tlf. tlf. 974 03 659 - tove.ellen.indahl@nortura.no


Servicehandel
Vibeke Stensrud tlf. 905 10 291 - vibeke.stensrud@nortura.no
Lars J. Karlsen - tlf. 995 07 745 - lars.j.karlsen@nortura.no

Sentrale kontaktpersoner
Kjedesjef grossist: Siri Okstad Malmo
tlf. 478 87 748 - siri.malmo@nortura.no

Kjedeavdelingen: Sondre Nygaard 
tlf. 958 30 977 - sondre.nygaard@nortura.no

Kommersiell avdeling: Jan Arstad 
tlf. 481 50 855 - jan.arstad@nortura.no

Pressehenvendelser: Eskil Pedersen 
tlf. 468 52 660 - eskil.pedersen@nortura.no

Om bloggen

Nortura er en av landets ledende matvarebedrifter og det største merkevarehuset innen kjøtt- og eggprodukter. Konsernet er privat eiet av norske bønder som også er leverandører og råvareprodusenter. Vi er Nortura PROFF, Norges ledende leverandør av kjøtt og egg til storkjøkkenmarkedet, og dette er vår blogg.

Sulten på mer PROFF?

Kategorier

Nyheter fra Nortura